Патентний та юридичний сервіс "Дроздович та Син" DSpatent® since 1993
Захист та реєстрація
прав інтелектуальної власності

Про фірму

Сервіс із захисту прав інтелектуальної власності від заявки до суду «Дроздович та Син “DSpatent®”» був заснован в 1993 році в м.Києві, Україна.

Партнери 

Дроздович Сергій Васильович патентний повірений України – свідоцтво №7 1994р.

Дроздович Олег Сергійович патентний повіренный України – свідоцтво №75, 1995р., адвокат – свідоцтво №1648/10, 1999р.

Дроздович Ольга Олегівна патентний повірений України – свідоцтво №454, 2015р., адвокат – свідоцтво №1351, 2017р.

Дроздович Сергій Олегович професіонал у справах інтелектуальної власності, магістр інтелектуальної власності, магістр права.

DSpatent® добре організована і успішна патентна та юридична приватна контора, розташована в центрі Києва - столиці України. Партнери “DSpatent®” мають практичний досвід що грунтується на практиці та вищій технічній, спеціальній патентній та юридичній освітах.

DSpatent® сприймає інтереси кожного клієнта індивідуально, конфіденційно і уважно. При цьому діяльність DSpatent® - це не тільки дії спрямовані на отримання в інтересах клієнтів патентів і свідоцтв, але насамперед створення результативної системи захисту прав інтелектуальної власності.

Практична область діяльності “DSpatent®” включає реєстрацію і захист прав на винаходи і корисні моделі, знаки для товарів і послуг (торгові марки), промислові зразки, авторські права, програмне забезпечення, та надання судового захисту та представництва.

“DSpatent®” здійснює дієве представництво в судах України по спорам відносно прав інтелектуальної власності. При цьому “DSpatent®” має дієвий досвід представництва інтересів як позивача так і відповідача, припинення підробки товарів та послуг, недобросовісної та економічної конкуренції.

Всі права на сайт являються власністю © DSpatent®, 2003-2024.
Дизайн - ©J.K.®Design